תנאי שרות וכללים

אלה התנאים וההגבלות של Soolyman Sport Fishing est, Fujairah שמתחזק את האתר www.soolymansportfishing.com.

התנאים המצויינים עבור Soolyman Sport Fishing est מתיחסים כאחד לחברת FISHUAE.COM כן חברת סמיט מדיה בע״מ.

 

אנא קרא אותם ואם יש לך שאלות, אל תהסס לפנות אלינו.

תנאים והגבלות אלה תקפים לאחר שקבלנו את הזמנתך בטלפון, בדוא"ל או באופן אישי.

 

חוקים כלליים:

אנא הגיעו 15 דקות לפני מועד היציאה של הטיול שלכם (במועדון הימי הבינלאומי של פוג'יירה) כדי שנוכל לסיים את הליך ההרמשה הרשמי לפני היציאה לים
אם איחרתם ב- 30 דקות, הזמן ינוכה מזמן הדיג בפועל.
אנא ודא כי כל האורחים מחזיקים בתעודת זהות תקפה של אמירייטס או בדרכון מקורי מכיוון שזו דרישת הרשויות המקומיות. אלה ללא הזדהות נדרשת לא יורשו לעלות על הסיפון לטיול.

 

מספר נוסעים:

המספר המרבי של נוסעים הוא 7 אורחים לסירות 38/39 רגל
מספר הנוסעים המקסימלי הוא 4  על סירת ה 32 רגל שלנו
* ניתן לארגן קבוצות גדולות יותר באמצעות מספר סירות

 

הזמנות ותשלומים:

כל ההזמנות מחייבות תשלום מקדמה של $500. (יש להביא את כרטיס האשראי המקורי ששימש ביום הצ'רטר שלך)
כל הנסיעות ניתנות להחזר אם בוטלו בגלל מזג אוויר, או מכשל מכני או כל נסיבות בלתי צפויות אחרות
הזמנת שוברי מתנה אינה ניתנת להחזר וניתנת לתזמון מחדש רק במסגרת זמן השובר

 

אישור תשלום:

עם תשלום הפיקדון תקבלו הודעה על אישור העסקה והזמנה בדואר אלקטורני

 

ביטולים והחזרים כספיים:

הלקוחות יכולים לבטל הזמנות מכל סיבה שהיא עד 7 ימים לפני ממועד האהזמנה ולקבל החזר פיקדון מלא. לא יינתן החזר בגין הזמנות שבוטלו על ידי הלקוח פחות מ 7 ימים מיום האזמנה.
במידה וסולימן ספורט פישינג תבטל את האזמנה בשל מזג אוויר, כשל מכני או כל נסיבות בלתי צפויות אחרות, הפיקדון יוחזר במלואו.

במידה וישנו ביטול מטעם סולימן ספורט פישינג כאשר הלקוח נמצא כבר באיחוד האמרויות הערביות ינתן זיכוי מלא עבור ההפגלה.

 במידה המועד ההפגלה ידחה בשל  מזג אויר שאינו בטיחותי יהיה ניתן להאריך את מועד השהייה במלון בתוספת תשלום וכן לתאם מועד טיסה חזרה אחר על מנת לנצל את מרבית ימי הדייג, ימי דייג שלא ינוצלו עקב כשל מכני או מזג אויר לא יחוייבו. 

בכל מקרה של ביטול הפלגת הדייג לאחר הגעה לאיחוד האמרויות מטעם הלקוחות או סולימן ספורט פישינג תשלום עבור המלון והטיסה לא יזוכה וכן חברת FISHUAE.COM ,תעשה את שביכולתה לאפשר לאורחים לשהות בדובאי לאותר תקופה.

 

במקרה של הגשת בקשה לביטול הטיול עד 7 ימים לפני מועד ההזמנה ההחזר יבוצע על התשלום המקורי ומאות מקור תשלום ששימש לתשלום וישולם בתוך 30 יום מרגע הגשת הבקשה בכתב .


אם אדם חש במצב בריאותי לא טוב ומבקש להחזירו חזרה לחוף, לא ינתן החזר כספי.
זו ההחלטה של ​​הסקיפר אם לחזור לנמל, בשום שלב במהלך המסע  או לא אחרי
Soolyman Sportfishing Charters ו FISHUAE.COM לא יישאו באחריות לכל עלויות עקפhות שנגרמו על ידי הפלגת הדייג אצלנו במקרה של ביטול. עלויות כגון עלויות נסיעה, ארוחות, אירוח או עלויות אחרות שהלקוח עלול לשאת.

 

שוברי מתנה:


אם הלקוח המחזיק בשובר מתנה מפספס את המסע או עליה לכי השייט בשעה המסכומת ביום שהוזמן מבלי להודיע ​​על כך או מאחר, השובר לא יזוכה.
שוברי מתנה אינם ניתנים להעברה או להחזר כספי.
יש לממש שוברי מתנה תוך 6 חודשים מרגע הרכישה (אלא אם כן מוגדר מסגרת זמן קצרה יותר בשובר) או שהוענקה הארכה מהנהלת FISHUAE.COM.

 

מזג אוויר:

כל הצ'רטרים כפופים לתנאי מזג אוויר מתאימים (ההחלטה נתונה לשיקול דעתו של הקפטן בשיתוף עם משרד משמר החופים המקומי) ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל כל נסיעה עקב מזג אוויר גרוע (אפילו בהתראה קצרה)
טיולים המגיעים מחו"ל ממתינים לתנאי מזג האוויר. אם נוצרים תנאי מזג אוויר סוערים בזמן שהייתם בים, נתון לשיקול דעתו של הסקיפר האם הנסיעה תימשך. אתה רשאי למנות החזר כספי מלא של ההפקדה או העברת הפיקדון למועד חלופי אם נסיעתך בוטלה בגלל מזג אוויר. במקרה בו מזג האוויר עלול להסתובב באופן בלתי צפוי, נתון לשיקול דעתו של הסקיפר האם ניתן החזר כספי כלשהו, ​​מלא או חלקי.


תמצית בטיחות:

תסקיר בטיחות ניתן על הסיפון לפני היציאה
יש לנו הזכות לבקש מכל לקוח ללבוש אפוד הצלה בכל עת
כל הילדים מתחת לגיל 16 צריכים להיות בליווי מבוגר
מי שאינו מסוגל לשחות מתבקש ללבוש חליפת הצלה בכל עת

 

התנהגות הלקוח:

נדרש כי כל הלקוחות ינהגו בצורה בטוחה ומכבדת לכל הצוות, הלקוחות האחרים והרכוש שלנו
אם נגלה שהיו אובדן או נזק לציוד או לכלי השיט שלנו עקב רשלנות או התנהגות סוררת, הלקוח יהיה אחראי להחלפה או לתיקון של הפריט (ניתן לקחת כספים מכרטיס האשראי המוחזק לביטחון)
הסקיפר שומר לעצמו את הזכות לבטל נסיעה ותשלום שנפסק אם מוצגת התנהגות סוררת או לא בטוחה

 

שיפוי אישי:

כל הלקוחות שאישרו הזמנות אצל סולימן ספורט פישינג ו FISHUAE.COM, בין אם הם מבוצעים ישירות דרך אתרנו, בטלפון או בעקיפין באמצעות סוכנים, מתחייבים בשיפוי, באחריות ובאחריות הבאים.

 

טפסים יישלחו לכל ההזמנות שאושרו כדי שהלקוחות יקראו, ימלאו וייחתמו למסירה לצוות FISHUAE.COM לפני העלייה לסירות שלנו.

תוכן התופס מתורגם לעברית - אותו הטופס באנגילת ינתן לכם לחתימה.

בטופס השיפוי נכתב כי לקוחות המבקשים להשתתף בטיול / צ,רטר / או כל שירותים הנערכים על ידי Soolyman Sportfishing Charters, מצדיקים ומכירים בזאת;

בריאות כללית זו טובה ואין דבר שהופך אותם לבלתי כשירים לבצע טיול / צ׳רטר/ מסע דייג
ההבנה וההכרה המלאה של העובדה שישנם סיכונים, סכנות וסכנות שהם עשויים להיות נתונים אליהם
ושכל לקוח (שם בהזמנת טיול / שכר) מקבל אחריות לכל נזק לרכוש, למרינה, לסירה שנגרמו על ידי עצמם או על ידי כל חבר במפלגה.
ההבנה וההכרה כי כל ציוד אבוד או שבור יחויבו בשער השוק אם אבדו או ישברו על ידי שימוש לרעה או על ידי אי קיום הוראות סקיפר.
לאפשר לסולימן ספורט פישינג ו FISHUAE.COM להשתמש בתמונות של לקוחות בכל פרסומים מודפסים ואלקטרוניים ללא תמורה. תמונות שצולמו במצלמות המפעל Soolyman Sportfishing הינן נחלתה של Soolyman Sportfishing ואין להשתמש בהן למטרות פרסום ללא אישור בכתב של Soolyman Sportfishing ו FISHUAE.COM.
הלקוחות חייבים לקבל את התנאים וההגבלות שלנו ולקחת מרצונם את הסיכון הגלום בהשתתפות בתכנית / טיול שכזה ושביחד עם יורשיהם, המנהלים והמנהלים שלהם משחררים בזאת את צ'ולרי צ'רלס דייג'רי ספורט, דניאל צפיר עובדיה ונציגיה מכל טיפול חובה כלפיהם, קשר עם השתתפותם בכל טיול / צ'רטר, ומתוך אחריות מכל או כל טענה שיכולה להצטבר להם או ליורשיהם, המנהלים והמנהלים שלהם הנובעים מהשתתפותם בטיול / האמנה או באדם כלשהו, ​​או מכל אחד מהסיכונים , סכנות, או סכנות הטמונות בהשתתפות בפעילויות של Soolyman Sportfishing Charters, או באובדן או פגיעה ברכוש כלשהו מכל סיבה שהיא, והם משלימים ומחזיקים אנשים קשורים בלתי מזיקים כנגד כל טענה שהיא ככל שתעלה.

החוק החל:

חוקי איחוד האמירויות הערביות יחולו על השימוש באתר ועל תנאי השימוש, מבלי להתייחס למנהלי החוקים בסתירה. כל המחלוקות המתעוררות בקשר אליהן יידונו רק על ידי בית משפט בעל סמכות מוסמכת באו"ם.

 

תנאי תשלום:

FISHUAE.COM מקבל תשלום באמצעות כרטיסי  אשראי של ויזה או מאסטרקארד ב- שקל או דולר, או בהעברה בנקאית לחשבון החברה סמיט מדיה בע״מ

מדינות בעיצום OFAC:

Soolyman Sport Fishing לא תיסחר או תספק שירותים כלשהם ליחידים ולחברות שבבעלותם או בשליטתם, או פועלים למען או למען מדינות ממוקדות של OFAC ופרטים, קבוצות וגופים, כגון טרוריסטים וסוחרי סמים המיועדים לתכניות OFAC. שאינם ספציפיים למדינה.

החשבון שלך:

אם אתה משתמש באתר של Soolyman Sport Fishing או FISHUAE.COM, אתה אחראי לשמור על סודיות חשבונך וסיסמתך ולהגביל את הגישה לחשבונך מכל מכשיר כלשהו, ​​ואתה מסכים לקבל אחריות על כל הפעילויות המתרחשות תחת חשבונך או סיסמתך. האתר לא יהיה אחראי או אחראי, במישרין או בעקיפין, בכל דרך שהיא לאובדן או נזק מכל סוג שהוא שייגרם כתוצאה או בקשר עם כישלונך לעמידה בסעיף זה.

גיל מינימום:

לקוח המשתמש באתר הקטין / מתחת לגיל 18 לא יירשם כמשתמש באתר ולא יעשה עסקה או ישתמש באתר.

החזרים כספיים:

במידה ויינתן החזר כספי הוא יבוצע בדרך התשלום המקורית. החזר כרטיס אשראי יכול להימשך בין 10 ל -30 יום, תלוי בבנק המנפיק את כרטיס האשראי.

רשומות:

מחזיקי הכרטיס חייבים לשמור עותק של רשומות העסקה ומדיניות וכללי הסוחר.